Autodiagnostika

 

Provádíme autodiagnostiku zážehových i vznětových motorů. Váš vůz připojíme na profesionální diagnostické přístroje, které nám umožní získat úplný přehled o aktuálním stavu automobilu.

K diagnostice elektronických součástí vozidel využíváme moderní technologie a zkušenosti našich pracovníků. Díky tomu jsme schopni identifikovat veškeré poruchy i potenciální (skryté) závady – v motoru, ABS, automatické převodovce, navigačním systému nebo kterémkoli z airbagů.

Dokážeme opravit všechny závady elektronické řídící jednotky, která se stará o jednotlivé činnosti – řízení samotného motoru, airbagy, ABS, ESP, navigace, sedadla, klimatizace atd.

 

diagnostika

Dvě skupiny závad:

  • závady objevující se pouze občas
  • závady většího charakteru

Pomocí normovanému konektoru ve voze se jednoduše připojíme s diagnostickým kabelem a notebookem s příslušným programem, nebo ručním diagnosrickým přístrojem, se kterým můžeme taktéž provádět danou diagnostiku. S uváděnou výbavou lze číst informace o voze, a o jeho případných závadách. Dále lze v určité míře provádět další nastavení popř. čtení dalších hodnot z jednotlivých čidel a to i za samotného chodu automobilu.

Back to top